GlorySmile Coconut Oil Pulling Kit 14x10 ml

25,32 € 13,21 €
Valgemad hambad, terve suufloora ja värske hingeõhk. See kõik täiesti looduslikult ja kemikaalide vabalt.

Me kõik oleme harjunud oma hambaid pesema, kasutama erinevaid puhastusvahendeid ja tervislikult toituma. Kuid Indias on juba läbi sajandite kasutatud eriliselt tõhusat bakteritest vabanemise tehnikat – oil-pullingut.

Seedimine algab suust ja seetõttu sõltub ka inimese seedesüsteemi tervis sellest, kuidas kanname hoolt suuhügieeni eest. Oil-pulling on ajurveedalik suu puhastamise meetod õli abil. See on osa holistilisest suuhooldusest ning on intensiivselt jääkainetest ja bakteritest vabastava  toimega. Tegemist on suu loputamise protseduuriga, mis imab limaskestadelt ja keelelt mürgid, eemaldab hammastelt ning mikrovahedest kahjulikud bakterid. Oil-pullingu abil väheneb igemepõletike ja hambakatu või -kivi teke. See on üks lihtsamaid ja ühtlasi tõhusamaid mooduseid parandada oma enesetunnet terviklikult.

Kuigi antud meetod on väga pika ajalooga, siis teaduslikult uurima on seda hakatud alles hiljaaegu. Rõõm on aga tõdeda, et uuringud enamjaolt vaid kinnitavad õliga suu loputamise tõhusust. Näiteks viisid neli teadlast läbi uuringu 60 katsealusega, kellel oli diagnoositud hambakivi ja igemepõletik, ning mõõdeti kookosõliga oil-pullingu mõju antud probleemidele. Katsealuste ülesandeks oli igal hommikul enne söömist lisaks oma tavapärastele suuhügieeni toimingutele praktiseerida ka õliga suuloputust. Tulemusi mõõdeti esimesel, seitsmendal, viieteistkümnendal ja kolmekümnendal päeval. Haigusnäitajad hakkasid langema alates 7. päevast ja 30 päeva möödudes oli nii hambakivi kui ka igemepõletik tähelepanuväärselt taandunud.Loe siit, miks oil pulling kasulik on.
Lisa ostukorvi
Lisa ostukorvi
25,32 €13,21 €