V34

Mida säravam naeratus, seda säravam sina!

Miks valida GlorySmile lilla hambapasta?

Meie lilla hambapastat on uskumatult lihtne kasutada. See on täis võimsaid naturaalseid koostisosi, mis tugevdavad sinu hambaid ja kaitsevad edaspidise tugevama määrdumise eest. Ideaalne viis kauni valge naeratuse saavutamiseks kodustes tingimustes, mida oled ammu soovinud. Naturaalsete koostisosade tõttu sobib hästi ka tundlikumate hammastega kasutajale.


Sorteeri:
Otsing:
Proovisin teie hambapesutablette. Super mõnus toode, mis vahutab piisavalt ja maitselt mahe. Minu arvates parem kui Others hambapesutabletid. Jään kindlasti kasutama, eriti mugav just reisil olles.
                 
Kaspar R. 11.09.2023
***
Väga super toode. Geeljas ja tumelilla justnagu pildil. Maitse meeldiv ega vahuta üleliia. Hambad olid puhtad ja säravad pärast kasutamist. Valgenemise mõju märkasin ise umbes nädal peale esmakasutust. 

                 Kati M. 01.07.2023
***
Olin täiesti kindel, et see toode ei toimi nagu kõik ülejäänud, mida aastate jooksul proovinud olen. Mu hambad olid suhteliselt valged juba ka enne. Jäin toodet regulaarselt kasutama ja kui tavaliselt käin iga poole aasta tagant hambaid valgendamas siis nüüd ei ole selleks enam vajadust. See tõesti toimib ja on oluliselt odavam kasutada kui käia regulaarselt hambaid valgendamas.
                 Sandra S. 23.06.2023
***

Ossaa, ma tänan sellise suurepärase toote eest, kindlasti ostan veel eriti enne mõnda tähtsat üritust. Ma pole kunagi ühtegi hambavalgenduse toodet proovinud, sest mul on üsna tundlikud hambad ja pole ka vajadust olnud. Nägin tulemusi lausa kohe peale esimest kasutamist. Aitäh!

                Anna V. 03.06.2023

Jäta tagasiside meie toodete kohta...
Email again:
Hinnang