GlorySmile V34 Colour Corrector lilla seerum 30 ml

29,90 € 24,99 €
GlorySmile V34 Colour Corrector lilla seerum neutraliseerib kollaseid toone ja muudab hambad heledamaks läbi värvikorrigeerimise tehnoloogia.

GlorySmile V34 värvikorrektor kasutab hammaste värv parandamiseks unikaalset värvi korrigeerivat tehnoloogiat. Koostis koosneb kahe vees lahustuva värvaine täpsest tasakaalust, et moodustada sügav violetne toon.

GlorySmile V34 tootesari on mõeldud inimestele, kes soovivad oma hambaid pärast valgendamist veelgi heledamaks muuta ja eelkõige tulemust säilitada pikema aja jooksul. Kuid meie V34 tooted on oma koha leidnud ka nende inimeste seast, kes ei vaja hammaste põhjalikku valgendamist vaid otsivad looduslike alternatiive.

GlorySmile V34 muudab hambad heledamaks, kasutades värvikorrigeerimistehnoloogiat. Tasakaalustades hammaste erinevaid toone, varjab V34 kollaseid plekke ja parandab heledust.
+ Kasutab värvi korrigeerivat tehnoloogiat
+ Mitteinvasiivne helendav ravi
+ V34 kõrgeim kontsentratsioon meie tootevalikust

Koostisosad:
Glycerin, Aqua/Water, Sorbitol, Hydrated Silica, Xylitol, Polysorbate 80, Cellulose Gum, Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Phenoxyethanol, Sucralose, Tetrasodium Pyrophosphate, CI17200/D&C Red No. 33, CI42090/FD&C Blue No.1, Ethylhexylglycerin.

Lisa ostukorvi
Lisa ostukorvi
29,90 €24,99 €